Powiatowe Mistrzostwa SZS w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2019 20:02

            W dniu 22 października 2019 roku nasza szkoła uczestniczyła w Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Nożnej dziewcząt klas IV-VI Szkół Podstawowych w Miedźnie reprezentując gminy Lipie, Opatów i Krzepice. W imprezie brało udział 75 zawodników z 7 szkół wyłonionych w eliminacjach międzygminnych, które odbyły się w ZS-P w Lipiu 17 października 2019 roku. Dziewczęta rywalizowały w 2 grupach systemem każdy z każdym. Były to: I grupa Lipie, Lindów, Miedźno, Ostrowy, II grupa: Bór Zapilski, Zajączki, Przystajń. Po rozgrywkach w grupach dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do ćwierćfinału a następnie do półfinału i finału. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas VI i V: Matyszczak Julia (bramkarka), Dądela Oliwia, Hyra Julia, Irach Natalia, Kotala Zuzanna, Łacny Sylwia, Ladra Judyta, Zając Zofia, Janeczek Oliwia, Drab Maria i Warzycha Weronika. Nasze dziewczęta wspaniale grały, z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Zajęły trzecie miejsce w Powiecie pokonując Ostrowy, Lindów i Miedźno. Mistrzostwa odbyły się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji opartej na zasadach fair play. Dziękujemy Wam za ten sukces.

Agnieszka Karkos

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)