Powiatowe Mistrzostwa SZS w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 listopada 2019 20:05

W dniu 30 października 2019 roku drużyna dziewcząt z klas VII i VIII z naszej szkoły zajęła piąte miejsce w XX Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Nożnej, które odbyły się w Miedźnie. Na Mistrzostwach Powiatu Lipie reprezentowało gminy Lipie, Opatów i Krzepice. W imprezie brało udział 80 zawodniczek    z 7 szkół wyłonionych w eliminacjach Międzygminnych, które odbyły się również w naszej szkole 10 października 2019 roku, w których drużyna z Lipia zajęła pierwsze miejsce. Dziewczęta rywalizowały w 2 grupach, systemem każdy z każdym. I grupa: Lipie, Miedźno, Kłobuck nr 3, Borowe, II grupa: Bór Zajaciński, Panki, Zawady. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Nikola Woźniak (bramkarka), Ladra Maria, Dyngus Julia, Adamska Zuzanna, Kiepura Julia, Droś Roksana, Leszczyna Oliwia, Głowa Anna, Owczarek Emilia, Zając Aleksandra, Płuciennik Agata. Cieszymy się z tego sukcesu i trzymamy kciuki za Was na kolejnych zawodach.

Agnieszka Karkos

Powiatowe mistrzowstwa1

Powiatowe mistrzowstwa2

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)