Światowy Dzień Pluszowego Misia

PDF Drukuj Email

23 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz włączyli się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Najmilsza zabawka i niezastąpiony przyjaciel – Miś, swoje święto obchodzi 25 listopada. W trakcie wspólnej zabawy maluchy poznały historię tego miłego święta, wykonały przepiękne maskotki z ręcznika, opowiadały przygody filmowych miśków i opisywały swojego ulubieńca. Największą niespodzianką dla najmłodszych uczniów okazały się wspólne tańce z ogromnym Pluszakiem. W czasie radosnych pląsów wszystkim bez wyjątku towarzyszył uśmiech i oczywiście Miś. Dzień Pluszowego Misia utwierdził wszystkich w przekonaniu, że moda na misie jeszcze długo nie przeminie, a niezastąpiony przyjaciel może towarzyszyć wszystkim bez względu na wiek.

Dorota Knop

galeria

SWIETO MISIA42

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)