Dzień Kredki

PDF Drukuj Email
środa, 27 listopada 2019 18:33

kredki22 listopada obchodziliśmy w szkolnej bibliotece Dzień Kredki. Święto to jest w szczególny sposób związane z dziećmi. Swoje pierwsze prace plastyczne najmłodsi wykonują właśnie przy użyciu kolorowych kredek. Dlatego też w tym szczególnym dniu kredka znajdowała się w centrum naszych działań.

Na początku zajęć dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę pt. ,,Kolorowe kredki”. Następnie zastanawiały się: ,,co by było, gdyby na świecie nie było kolorów?”. Uczniowie, odpowiadając na to pytanie, wykazali się wielką pomysłowością. Dzieci zamieniły się również w poszukiwaczy różnych kolorów ukrytych w bibliotece. Wykonały również piękne i niezwykle barwne ilustracje kredek.

Nie wiadomo kiedy, a ten szary, listopadowy dzień zamienił się w kolorowy zawrót głowy.

Monika Mach, Dorota Knop

galeria

DZIEN KREDKI05

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.




  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)