Andrzejkowa zabawa

Drukuj Email
poniedziałek, 02 grudnia 2019 21:05

andrzejki1Andrzejkowa zabawa już od lat jest wpisana w tradycje naszej szkoły. 28 listopada uczniowie z klas I-III uczestniczyli w zabawie, która stała się wspaniałą okazją do przypomnienia starych, polskich zwyczajów. W trakcie spotkania dzieci powróciły do tradycji związanych z tym niezapomnianym świętem. Wspólne zabawy i andrzejkowe przepowiednie dostarczyły maluchom wielu przepięknych wrażeń. Zgodnie ze starymi zwyczajami uczniowie „poznali swoją przyszłość”, a to wywoływało dużo radości i śmiechu. Urocze wróżki zapowiadały wszystkim niezwykłe przeżycia i liczne sukcesy. Obiecujące wróżby, słodki poczęstunek i żywe dźwięki muzyki gwarantowały dzieciom doskonały humor i udaną zabawę. Spotkanie dostarczyło uczestnikom miłych przeżyć i z pewnością zmobilizuje ich do solidnej pracy w drodze po zapowiadane sukcesy. Pamiętajmy:

„Tylko Święty Andrzej ukaże, co Ci los przyniesie w darze”

Dorota Knop

galeria

ANDRZEJKI07

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)