Rekrutacja do szkoły podstawowej

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Alicja Radek   

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu

w ZS-P w Lipiu

na rok szkolny 2020/2021

 


Szanowni  Rodzice,

 

1 marca 2020 roku rozpoczyna się zgłaszanie uczniów zamieszkałych w obwodzie danej szkoły do klas pierwszych szkół podstawowych oraz rekrutacja dla dzieci spoza obwodu, jeśli dana szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

 

ZASADY PRZYJĘĆ

Dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu, przyjmowane są do szkoły z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA, które można złożyć w sekretariacie szkoły w dniach od 1 marca 2020r. do 13 marca 2020r. w godz. 7:30 – 15:30.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu, podlegają procedurze rekrutacyjnej, jeżeli szkoła posiada wolne miejsca. Rodzice składają pisemny WNIOSEK w sekretariacie szkoły od 27 kwietnia 2020r. do 8 maja 2020r. w godz. 7:30 – 15:30.

Wzór ZGŁOSZENIA i WNIOSKU dostępny jest w sekretariacie ZS-P w Lipiu i na stronie internetowej szkoły.

Zarządzenie NR 0050.7.2020 Wójta Gminy Lipie w sprawie ustalenia na rok szkolny 2020/2021 terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w tym terminów składania dokumentów, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas pierwszych publicznych szkół podstawowych oraz podania do publicznej wiadomości kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym, a także dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów i liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria.

Z poważaniem

Dyrektor mgr Olga Michalak

 

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)