Przygodę z oszczędzaniem czas zacząć!

Drukuj Email
czwartek, 13 lutego 2020 19:58

sko logoPodczas apelu, który odbył się 6 lutego 2020r., 19 uczniów i 3 przedszkolaków rozpoczęło swoją przygodę z oszczędzaniem. Każdy uczeń otrzymał kartę z numerem konta i dostępem do serwisu internetowego wraz z prezentem. Od tego dnia mogą wpłacać pieniądze na swoje pierwsze własne konto oszczędnościowe. Odtąd jako członkowie SKO będą mogli korzystać z licznych konkursów i kiermaszy przewidzianych w projekcie „Oszczędzam z SKO”. Zachęcamy pozostałych uczniów do założenia darmowego konta dzięki, któremu można jedynie zyskać! Został ogłoszony konkurs plastyczny „Oszczędzam z SKO bo marzę o...” pracę można składać do 26 lutego.

Życzymy wszystkim SKO-wiczom sukcesów w oszczędzaniu.

Ewelina Kukuła


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)