Dzień Babci i Dziadka

Drukuj Email
czwartek, 13 lutego 2020 20:08

Dnia 11 lutego 2020r. w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie z udziałem ukochanych Babć i Dziadków. Maluchy przygotowały przepiękną uroczystość z okazji ich Święta. Imprezę rozpoczęła pani Dyrektor Olga Michalak, która przekazała Babciom i Dziadkom wiele gorących życzeń i podziękowań za troskę nad najmłodszymi członkami rodziny. Następnie głos zabrała pani Ewa Brzózka, która w imieniu własnym i pani Wójt Bożeny Wieloch złożyła zebranym serdeczne życzenia oraz słowa wdzięczności za trud wkładany w wychowanie wnuków. W dalszej części spotkania dzieci przedstawiły wzruszający program artystyczny, który miał podziękować niezastąpionym opiekunom za cierpliwość, oddanie, a przede wszystkim ogromne serce. Artystyczne pokazy wprawiły przybyłych gości w doskonałe humory i były powodem do dumy z kochanych wnuków. W czasie występów można było zobaczyć pierwsze taneczne popisy maluchów, wesołe scenki z życia babci i dziadka oraz wysłuchać przepełnionych miłością wierszy i piosenek. Występy młodych artystów doskonale wyraziły wdzięczność za nieustanną opiekę, wsparcie i bezgraniczną miłość. Radosna atmosfera szybko przeniosła się na wszystkich uczestników spotkania, a wesołe rytmy połączyły zebranych w czasie wspólnych śpiewów. Podczas uroczystości dzieci przekazały swoim Babciom i Dziadkom słowa, które mocno poruszyły zebranych i na długo pozostaną w ich pamięci. Uzupełnieniem gorących życzeń były własnoręcznie wykonane upominki i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że program artystyczny upewnił gości, iż ich codzienna troska o najmłodszych członków rodziny jest w pełni doceniona.  W trakcie spotkania maluchy i ich Dziadkowie doskonale się bawili, wspólnie spędzony czas kolejny raz dostarczył im wielu miłych wrażeń.

„Kochana Babciu, kochany Dziadku,

Kochamy Was całym sercem”

 

Dorota Knop

galeria

DZIEN BABCI08

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)