Karnawałowa dyskoteka

Drukuj Email
wtorek, 03 marca 2020 23:05

W naszej szkole tłusty czwartek stał się doskonałą okazją do pożegnania karnawału. 20 lutego 2020r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów z klas I-VIII. W przygotowanie imprezy włączyli się rodzice, którzy zatroszczyli się o pyszne przekąski. Wszyscy chętnie bawili się przy dźwiękach największych szkolnych hitów. Wesoła muzyka porywała do tańca i wprawiała w doskonały humor uczestników zabawy. Kolorowe węże, barwne kółeczka, a przede wszystkim, radosny śmiech wypełniały salę. Przygotowane atrakcje gwarantowały wszystkim doskonałą zabawę i powodowały, że szybko mijał czas. Uczniowie przyjemnie spędzili ostatnie chwile karnawału, dlatego z żalem opuszczali imprezę. Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dyskoteki pięknie dziękujemy!

Dorota Knop, Iwona Zdunek

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)