Nauczanie indywidualne podczas nauki zdalnej

PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2020 22:06

nzOstatnie miesiące przyniosły nam wiele nieoczekiwanych zmian i choć podejmowane przez nas działania czasem różniły się od codziennych obowiązków, to pokazały, że szybko potrafimy dostosować się do nowej rzeczywistości. Na początku nauka zdalna wywoływała pewne obawy w planowaniu pracy z uczniami o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Niepokoje te okazały się niepotrzebne, ponieważ nasi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem realizują zadania przygotowane przez swoich nauczycieli. Różnorodność organizowanych zajęć, duża pomysłowość nauczycieli i częsty kontakt on-line zaowocowały przepięknymi pracami.

Częste rozmowy, szczegółowe omawianie wszystkich etapów pracy, a przede wszystkim zwyczajna rozmowa z nauczycielem sprawiły, że uczniowie czuli bliskość swoich nauczycieli  i w pełni angażowali się w  swoją pracę. W nauce zdalnej z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych wsparcie nauczyciela, jego wskazówki  i motywacja pomogły  w osiągnięciu zamierzonych celów. Edukacja zdalna okazała się efektywna, a nauczyciele i uczniowie mogą się cieszyć kolejnymi sukcesami.

Zapraszam do obejrzenia krótkiej prezentacji pracy tutaj


 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)