SKO w naszej szkole

PDF Drukuj Email
czwartek, 24 września 2020 18:39

normal pl pieniadzNasza Szkolna Kasa Oszczędnościowa została nagrodzona Brązową Odznaką SKO za aktywność w ramach działalności Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole! Wyróżnienia przyznawane są na podstawie prezentacji dokonań poszczególnych kas oszczędnościowych. Opiekunem SKO w naszej szkole i organizatorem wszystkich akcji SKO jest pani Ewelina Kukuła.

To dla nas wielki sukces, gdyż odznaka oznacza wygraną w postaci 1000zł dla szkoły! Z pewnością zdopinguje nas to do bardziej wytężonej pracy, by w kolejnym roku powalczyć o Srebrną Odznakę. Już teraz zachęcamy do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów w wieku 7-13 lat i dzieci z „0” do tego, by zasiliły nasze szeregi. Na nowych uczestników czeka prezent niespodzianka.

EwelinaKukuła

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)