Narodowe Czytanie 2020

PDF Drukuj Email
czwartek, 24 września 2020 18:44

nc-logo-poziome auto 640x640Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu włączyli się w kolejną edycję Narodowego Czytania. Ta popularna akcja promująca polską literaturę i czytelnictwo doczekała się w tym roku dziewiątej edycji. Tym razem para prezydencka proponowała „Balladynę” Juliusza Słowackiego. Szkolna akcja rozpoczęła się 7 września i zmobilizowała do aktywnego udziału wielu uczniów i nauczycieli. Wspólny wysiłek przyniósł efekty, uczniowie przygotowali filmik, który bez wątpienia wzbudza duże zainteresowanie lekturą. W tym roku Narodowe Czytanie w dużej mierze przeniosło się do Internetu, nasi uczniowie podobnie jak para prezydencka zapraszają do skorzystania z tej formy przekazu. Zachęcamy do obejrzenia rezultatów ich pracy i życzymy wielu miłych wrażeń.

https://youtu.be/Any_GWYCXPs

Dorota Knop, Monika Mach

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)