Dzień Drzewa

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 października 2020 21:27

10 października obchodziliśmy w Polsce Dzień Drzewa. W tym roku uczniowie klasy II aktywnie włączyli się do obchodów tego święta.W czasie zajęć rozmawialiśmy na temat zachowania w lesie, poznaliśmy ciekawe drzewa takie jak sekwoje, baobaby, mamutowce czy bonsai. Przypomnieliśmy także jak wyglądają nasze rodzime drzewa. Wykonaliśmy makietę lasu. Czytaliśmy bajkę „O trzech wierzbach”. Dla naszych kolegów i koleżanek z kl. 1 i 3 przygotowaliśmy wystawę, na której zaprezentowaliśmy drzewa wykonane z materiałów naturalnych i sztucznych. Jako niespodziankę wraz z wychowawcą nakręciliśmy krótki film. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia.

https://youtu.be/TzVDHBcun2A

Agata Majdzik

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)