Warsztaty z psychologiem

PDF Drukuj Email
środa, 04 listopada 2020 21:54

W październiku we współpracy z Gminnym Punktem Wsparcia Rodziny odbyły się warsztaty z psychologami dla dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Klasa VIII uczestniczyła w spotkaniu dotyczącym „Technik uczenia się i skutecznego zapamiętywania”, klasa VIIa „Jak radzić sobie ze stresem autoagresją?”, klasy I-III „Niebezpieczeństwo w sieci- zagrożenia cyberprzemocą”, klasa VIb „Asertywność i komunikacja z rówieśnikami". Ze względu na przejście na naukę zdalną klasa VIIb w warsztatach będzie uczestniczyć w innym terminie. Panie przygotowały dla tej klasy warsztaty pt.: ”Uczymy się samokontroli- jak radzić sobie z trudnymi emocjami?

Wszystkie zajęcia podobały się dzieciom i naszej młodzieży. Wychowawców cieszy, że spotkania pozwoliły na zbudowanie pozytywnych relacji grupowych, poczucie bezpieczeństwa w klasie, kształtowanie klasy jako grupy mającej świadomość wspólnoty zadań oraz równych praw i obowiązków osób do niej należących, kształtowały umiejętności rozwiązywania konfliktów, rozwijały akceptację wobec siebie i innych, uczyły ekspresji pozytywnych emocji, doskonaliły umiejętności nawiązywania kontaktówz rówieśnikami i innymi osobami, wdrażały do współpracy, a także ukazały korzyści jakie daje udana współpraca.

Bardzo dziękujemy za merytoryczne wskazówki do pracy.

Agata Majdzik

galeria

20201026 114843

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)