Wizyta w Straży Pożarnej

PDF Drukuj Email


strazak3  
4 maja w całej Polsce wszyscy strażacy obchodzą swoje święto. Przy tej okazji Przedszkolaki wraz z opiekunami odwiedzili Jednostkę Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kłobucku, aby posłuchać o pracy strażaka oraz zapoznać się ze sprzętem pożarniczym. Dzieci z zaciekawieniem przysłuchiwały się opowieściom oraz obserwowały pokaz umiejętności strażaków.

Mini pokaz był okazją do zobaczenia wozów w akcji, a także do najlepszej zdaniem przedszkolaków czynności, czyli gaszenia pożaru z wysokości 25 m. Dzieci chętnie zaglądały do wszystkich wozów bojowych. Chciały jak najwięcej dowiedzieć się o pracy strażaków, wyjazdach na akcje, ich umundurowaniu oraz sprzęcie. Zobaczyły również stary sprzęt strażacki, umundurowanie i zdjęcia zgromadzone w Muzeum znajdującym się przy Jednostce. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę, powiedziały wiersz, złożyły życzenia i wręczyły strażakom podziękowanie.

Galeria zdjeć

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)