Piknik „Bądźmy razem”

PDF Drukuj Email

Dzień dziecka


Tegoroczny Dzień Dziecka grupa 83 – osobowa świętowała wraz z innymi szkołami z naszego terenu podczas pikniku „Bądźmy razem” w Olsztynie. W pikniku organizowanym przez Caritas i sieć sklepów Biedronka braliśmy udział już po raz drugi.

Na naszych uczniów na błoniach olsztyńskiego zamku czekało mnóstwo atrakcji, m.in. pokazy grup tanecznych, policji, straży pożarnej oraz jurajskiej grupy GOPR. Ponadto uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach czerpania papieru, czy też malowania twarzy. Na zakończenie każdy uczestnik pikniku otrzymał upominek.

Galeria zdjęć

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)