PDF Drukuj Email

dowoz

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W ROKU SZK. 2017/2018

Dowóz

6.50 - Wapiennik

6.55 - Stanisławów

7.00 - Lindów, Julianów

7.05 - Szyszków

7.10 - Rębielice Szlacheckie

7.15 - Chałków, Albertów

 

7.30 - Brzózki

7.35 - Natolin

7.40 - Zbrojewsko

 

7.45 - Danków

7.50 - Troniny

 

7.50 - Rozalin, Lipie (osiedle)


Odwóz

PONIEDZIAŁEK

13.30 - Danków, Troniny, Rozalin, Lipie (osiedle), Albertów, Chałków

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

14.25 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

15.00 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

 

WTOREK

12.35 - Danków, Troniny, Rozalin, Lipie (osiedle), Albertów, Chałków

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

15.20 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

15.45 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

 

ŚRODA

12.35 - Danków, Troniny, Rozalin, Lipie (osiedle), Albertów, Chałków

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

14.25 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

15.20 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

 

CZWARTEK

12.35 - Danków, Troniny, Albertów, Chałków

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

13.30 - Rozalin, Lipie (osiedle)

15.20 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

15.20 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

 

PIĄTEK

11.35 - Danków, Troniny, Albertów, Chałków, Rozalin, Lipie (osiedle)

11.35 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

14.25 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

15.20 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

gimbus



Dowóz

7.00 - Wapiennik, Stanisławów

7.10 - Lindów, Julianów

7.15 - Szyszków, Rębielice Szlacheckie

7.20 - Albertów, Chałków

 

7.35 - Natolin, Brzózki

7.40 - Zbrojewsko

7.45 -  Danków

7.50 - Troniny

 

7.50- Rozalin, Lipie (osiedle )

 

 

Odwóz

Poniedziałek

 

12.35 - Danków, Troniny, Lipie (osiedle), Rozalin, Albertów - (klasy I-III Szkoła Podstawowa)

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasy I-III SP, klasa IV-V chłopcy ,klasa I ab)

14.25 - Albertów, Chałków, Rębielice Szlacheckie, Szyszków ,Stanisławów, Lindów ,Wapiennik (klasy IV-V dziewczynki ,klasa VI SP oraz klasa Ia Ib, IIb ,III Gimnazjum)

15.10 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasy IV-V dziewczynki ,klasa VI ,IIa ,III Gimnazjum )

15.40 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów (klasa Ia Gimnazjum )

 

Wtorek

12.35 - Danków, Troniny, Lipie (osiedle), Rozalin, Albertów, Chałków (klasa I-IV SP)

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa I-VI SP oraz klasa I ab chłopcy z Gimnazjum)

14.25 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Wapiennik (klasa V-VI SP, klasa Ia Ib, IIa IIb ,III Gimnazjum)

15.00-  Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa I, II, III Gimnazjum )

 

Środa

 

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa I-III SP, klasa IV-V dziewczynki ,klasa VI, klasa Ib i III Gimnazjum)

13.55 - Danków, Troniny, Lipie (osiedle), Rozalin, Albertów, (klasa I-III SP, klasa IV dziewczynki, VI oraz III Gimnazjum )

14.55 - Albertów, Chałków, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów ,Lindów ,Wapiennik (klasa IV-V chłopcy, VI, klasa Ia Ib, IIa IIb, III Gimnazjum)

15.20 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa IV-V chłopcy, klasa Ia i IIb Gimnazjum)

 

Czwartek

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa I-V Szkoła Podstawowa)

13.30 - Danków, Troniny, Lipie (osiedle), Rozalin (klasa I-V Szkoła Podstawowa)

14.25 - Albertów, Chałków, Stanisławów, Lindów Szyszków, Rębielice Szlacheckie (klasa I-V SP, VI, IIB, III Gimnazjum )

15.20 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa VI SP, klasa Ia Ib chłopcy, IIB, III Gimnazjum)

15.50 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Lindów Stanisławów (klasa Ia Ib chłopcy i IIa Gimnazjum)

 

Piątek

11.35 - Danków, Troniny ,Lipie (osiedle), Rozalin Albertów (klasa I-III SP)

11.35 - Natolin ,Brzózki ,Zbrojewsko (klasa I-III SP)

13.30 - Albertów, Chałków, Wapiennik, Stanisławów, Lindów, Szyszków, Rębielice Szlacheckie (klasa IV-VI SP, klasa Ia Ib, IIa IIb, III Gimnazjum)

14.00- Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (klasa IV-VI SP, klasa Ia Ib, IIa IIb, III Gimnazjum)

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)