Ślubowanie Uczniów kl. I SP

PDF Drukuj Email

biret Dnia 12 października 2012 roku w naszej szkole odbyła się niezapomniana uroczystość - Ślubowanie Uczniów Klasy I SP. W tym niezwykle ważnym momencie pierwszoklasistom towarzyszyła wychowawczyni mgr Dorota Knop, pani Dyrektor mgr Anna Wojtyra, starsi koledzy, rodzice, nauczyciele oraz pani Wójt mgr Bożena Wieloch. Najmłodsi uczniowie w czasie imprezy zaprezentowali ciekawy program artystyczny.

W trakcie występu recytowali wiersze, śpiewali piosenki i odpowiadali na trudne pytania starszych kolegów. Swoją postawą udowodnili, że są w pełni gotowi do złożenia ślubowania i zasługują na przyjęcie do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu.

Slubowanie klasyI2

Po uroczystej przysiędze zostali pasowani na uczniów przez Panią Dyrektor i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie uroczystości bohaterowie dnia odebrali od uczestników spotkania gorące życzenia i mnóstwo upominków.

Slubowanie klasyI3  Slubowanie klasyI4

Bez wątpienia wspaniałe przeżycie pozostanie na długo w pamięci pierwszaków. Życzymy im, by każdy dzień spędzony w szkole przynosił tak wiele niespodzianek.

„Pasowania nadszedł czas,
będzie uczniem każdy z nas.
Z tej okazji przyrzekamy,
że się bardzo postaramy.”

Slubowanie klasyI10

Galeria zdjęć

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)