Dzień Papieski

PDF Drukuj Email

jan pawel II

Miesiąc październik jest w sposób szczególny związany z błogosławionym Janem Pawłem II. 14 X przeżywaliśmy Dzień Papieski, 16 X rocznicę wyboru Karola Wojtyły na stolicę Piotrową, a 22 X liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II.

W związku z tym uczniowie ZS-P w Lipiu pod opieką katechetki M. Mrugacz i ks. Szczepana Sowy przygotowali zgodnie tegorocznym hasłem, apel zatytułowany „Jan Paweł II papież rodziny”. Młodzi ludzie przypomnieli całej społeczności szkolnej, że Papież Jan Paweł II przez ponad 26 lat swego pontyfikatu mówił o rodzinach, myślał o nich, spotykał się z rodzinami i modlił się za nie. W trosce o rodziny zobowiązał Stolicę Apostolską do opracowania „Karty praw rodziny”. Pamiętał o rodzinie w dokumentach papieskich, przemówieniach i homiliach. To wszystko uczniowie naszej szkoły starali się przypomnieć w przygotowanym montażu słowno-muzycznym przeplatanym słowem bł. Jana Pawła II.

Magdalena Mrugacz

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)