MIkołajki w ZSP

PDF Drukuj Email

   6 grudnia 2012r. uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu ogarnęło mikołajkowe szaleństwo, a wszystko za sprawą Świętego Mikołaja, który dotarł z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.

   Już od rana zamiast tradycyjnych mundurków uczniowie założyli stroje Mikołaja. Czerwone czapki i siwe brody były tego dnia na topie. Nie obeszło się bez świątecznej muzyki, którą nadawało szkolne radio. Najwięcej jednak zabawy mieli uczniowie wtedy, gdy odwiedziła ich mikołajkowa ekipa Samorządu Uczniowskiego w składzie: Agata Szlązak, Sara Luto, Szymon Konopka i Jakub Badowski. Dla każdego było coś słodkiego, czekoladowe mikołaje i cukierki ale także "cięte" rózgi dla tych, którym brakuje samodyscypliny. Finał naszego szkolnego święta Mikołaja zakończył emocjonujący mecz w piłkę koszykową, który rozegrali uczniowie kontra nauczyciele. Drużyna młodych sportowców dołożyła, dosłownie i w przenośni, wszelkich starań, aby oszczędzić swoich mistrzów i nauczycieli. Było super!!! Nauczyciele z kolei dzielnie bronili swojego honoru. Efekt był dla obydwu drużyn zadowalający – remis. GRATULACJE !!!!

Szkolne mikołajki sprawiłu uczniom, nauczycielom i pracownikom obsługi wiele radości i wprowadziły w świąteczny nastrój ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Opiekun SU Olga Michalak

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)