Dzień Babci i Dziadka

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
środa, 23 stycznia 2013 22:27

babcia„Niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!”

    Dnia 22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mimo chłodu uczestnikom spotkania dopisywały humory, wszyscy z zainteresowaniem i niecierpliwością czekali na występy wnuków. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, przekazując gościom mnóstwo gorących życzeń.

W tym niezwykłym dniu zebranym towarzyszyła również Pani Wójt, która skierowała do przybyłych wiele miłych słów. Program artystyczny zapewnił gości, że ich codzienna troska o najmłodszych członków rodziny jest doceniana.

galeria zdjęć

Swieto babci i dziadka07

„Kochana Babciu, kochany Dziadku,
dziś Wam przynosimy po jednym kwiatku,
do tego dokładamy serdeczne życzenia,
niech Wam się spełnią wszystkie marzenia!”

Swieto babci i dziadka17

Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Orkiestra przekonała słuchaczy o niezwykłej sile muzyki, a rozbrzmiewające dźwięki poruszyły serca wszystkich uczestników. W dalszej części odbyły się występy maluchów. Dzieci doskonale wyraziły swoją wdzięczność za opiekę, wsparcie i bezgraniczną miłość. W czasie imprezy szkolni artyści przekazali swoim Babciom i Dziadkom słowa, które mocno wzruszyły zebranych i na długo pozostaną w ich pamięci. Uzupełnieniem serdecznych życzeń były własnoręcznie wykonane upominki.

Swieto babci i dziadka26  Swieto babci i dziadka28

Na zakończenie spotkania goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a maluchy ruszyły do wspólnej zabawy.

Swieto babci i dziadka04 

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)