Karnawałowe szaleństwo

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Dorota Knop   
środa, 06 lutego 2013 20:54

karnawal 6-go lutego odbyła się zabawa karnawałowa dla najmłodszych. Przygotowania do balu trwały już od dawna. Maluchy wykonały swoje kostiumy z ekologicznych materiałów. Wykazały przy tym wielką pomysłowość i zaangażowanie. Stroje budziły zachwyt wśród uczestników zabawy i doskonale prezentowały się podczas „Konkursu na najpiękniejszy strój ekologiczny”.

Młodzi przebierańcy znakomicie bawili się przy żywych rytmach muzyki. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i liczne konkursy taneczne. Cała sala mieniła się pięknymi kolorami karnawałowych kreacji. Humor dopisał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Miłą niespodzianką dla uczniów okazał się słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że na następną taką zabawę, nie będziemy musieli czekać aż rok!

galeria zdjęć

Zabawa karnawalowa19

Zabawa karnawalowa24

Zabawa karnawalowa32

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)