Jasełka

PDF Drukuj Email

Dnia 18 grudnia 2012r. w niedzielne popołudnie w GOK-u odbyły się Jasełka.


Uczniowie ZS-P w Lipiu mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności aktorskie i wokalne. Grupa naszych aktorów, chociaż tak zróżnicowana wiekowo, zaskoczyła gości niepowtarzalnością występu. Jasełka połączone były w kiermaszem bożonarodzeniowym, na którym można było kupić piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. oprócz tego odbyła się także zbiórka pieniędzy na rzecz naszej chorej koleżanki Mileny. Suma zebrana podczas sprzedaży kalendarzy zostanie przekazana Milenie. Zdjęcia z tej uroczystości znajdziecie w galerii.

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)