Zabawy najmłodszych

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Dorota Knop   
niedziela, 01 grudnia 2013 18:56

misie64Listopadowe dni przyniosły najmłodszym uczniom naszej szkoły wiele miłych niespodzianek. 25 listopada dzieci włączyły się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przy tej okazji poznały historię tego święta, opisywały przygody książkowych miśków, wykonywały ilustracje i opowiadały o swoich ulubieńcach. Maluchom od rana towarzyszyły przepiękne maskotki i wyśmienity nastrój. Wspaniałą niespodziankę zagwarantował najmłodszym Miś, który odwiedził naszą szkołę. Wspólne tańce i zabawy utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że Pluszowy Miś to najmilsza zabawka i niezastąpiony przyjaciel. Wszyscy jesteśmy pewni, że moda na misie jeszcze długo nie przeminie.

galeria

Swieto misia13

Kolejną atrakcją listopadowych dni okazały się Andrzejki. W dniu 28 listopada dzieci uczestniczyły w magicznym spotkaniu. W tym dniu tajemnicze Wróżki przypomniały andrzejkowe zwyczaje i przepowiadały niezwykłą przyszłość uczestnikom zabawy. W czasie spotkania nie zabrakło muzyki, tańca i smakołyków, przygotowanych przez niezastąpionych rodziców. Wszyscy świetnie się bawili, a niezwykłe wróżby zapowiedziały wiele miłych niespodzianek.

galeria

SAM 5162

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)