Międzygminny turniej Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej dziewcząt z gimnazjum

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
środa, 04 grudnia 2013 21:23

sport-si3 grudnia 2013 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Starokrzepicach rozegrano międzygminne eliminacje do Powiatowych Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Siatkowej dziewcząt. W turnieju uczestniczyło pięć zespołów.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu pod opieką Anny Osiewacz, reprezentowała dwunastoosobowa drużyna gimnazjalistek w składzie: Karolina Szymocha, Marta Krajewska, Aleksandra Misiak, Anna Sedun, Sara Luto, Ewelina Dziubała, Wiktoria Ostrycharz, Paulina Widera, Justyna Kogut, Marta Kotynia, Paulina Hadaś, Sara Krugiełka.

Turniej rozegrany został systemem rozgrywek „każdy z każdym”, rywalizacja miała wyłonić dwa zespoły które zagrają w XV Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego niestety drużynie z Lipia zabrakło szczęścia ponieważ zajęła III miejsce i nie zakwalifikowała sie w tym roku do finału powiatowego.

Wynik końcowy:

I  miejsce Gimnazjum Starokrzepice

II miejsce Gimnazjum Krzepice

III miejsce Gimnazjum Lipie

IV miejsce Gimnazjum Parzymiechy

V miejsce gimnazjum Opatów

galeria

siatkowka18

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)