Otrzęsiny

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
wtorek, 03 grudnia 2013 21:31

28 listopada w ZS-P w Lipiu odbyła się przygotowana przez trzecioklasistów, oraz Samorząd Uczniowski uroczystość ,,Otrzęsin’’ klas pierwszych Gimnazjum. Aby zostać przyjętym go grona Gimnazjalistów należało wywiązać się z przygotowanych zadań. Impreza przebiegała w miłej atmosferze zdrowej konkurencji, a dobry humor nie opuszczał uczniów i nauczycieli. Wszyscy nasi pierwszoklasiści sprostali postawionym przed nim zadaniom, w związku z czym jednogłośnie przyjęto ich do grona społeczności Gimnazjum w Lipiu. Zabawa zakończyła się dyskoteką szkolną.

galeria

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)