Mikołajki

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
czwartek, 12 grudnia 2013 22:52

mikolaj2

6 grudnia w naszej szkole pojawił się Św. MIKOŁAJ wraz ze śnieżynkami! Mimo, że nie wszyscy wierzą w Świętego Mikołaja, to właśnie teraz mieli okazję zobaczyć go na własne oczy. Przywitano go gromkimi brawami, Mikołaj dokładnie wypytał wszystkich o ich zachowanie w ciągu roku, aby przekonać się czy zasłużyli na prezent. Niestety wizyta Świętego nie trwała długo – wiadomo dzieci i młodzież w innych szkołach też na niego czekała. Na pożegnanie poczęstował jeszcze wszystkich słodyczami, życzył Wesołych Świąt i zniknął. Cóż, na szczęście za rok znów nas odwiedzi!!!

galeria

mikolaj87

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)