Maraton Pisania Listów

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
sobota, 14 grudnia 2013 18:05

maratonW tym roku z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariusza po raz kolejny zorganizowaliśmy w naszej szkole Maraton Pisania Listów. Jest to akcja ogólnopolska, której pomysłodawcą jest Amnesty International. W czasie Maratonu pisaliśmy listy w obronie osób wobec, których są łamane prawa człowieka, listy te są wysyłane bezpośrednio do władz danego kraju. W tym roku Maraton w całej Polsce jest organizowany 14 i 15 grudnia. Szkoły mogą organizować Maraton w dzień powszedni. W naszej szkole Maraton odbył się 12 grudnia na holu szkolnym i trwał od 7.30 do 16.00. Do aktywnego udziału w Maratonie zaprosiliśmy  pracowników szkoły, uczniów, ale również Rodziców. "Razem mamy siłę, możemy zmienić świat. Maraton Pisania Listów jest tego dowodem. Te listy są naprawdę skuteczne".  Im więcej napiszemy listów tym większa szansa, że ktoś zostanie uwolniony! Dziękujemy za aktywny udział w Akcji!

Agata Majdzik

galeria

maraton3

maraton1

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)