”Jest taki dzień….”

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
piątek, 03 stycznia 2014 21:46

boze narodzenieDnia 20 grudnia 2013r. w naszej szkole odbyło się Wigilijne Spotkanie, które wprowadziło nas w atmosferę najpiękniejszych świąt. Nawiązując do polskiej tradycji, w klasach zorganizowano wigilijne stoły, przygotowano melodie najpiękniejszych kolęd i rozpoczęto wspólne świętowanie. Kolędowanie przy wigilijnym stole wywołało ciepły, serdeczny nastrój oraz zachęciło uczniów do podzielenia się opłatkiem i złożenia życzeń. W dalszej części spotkania dzieci miały okazję obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Artyści przenieśli nas do czasów narodzin Chrystusa, doskonale oddając nastrój tamtych dni. Niezwykły talent aktorów i tematyka przedstawienia sprawiły, że gorąca atmosfera udzieliła się uczestnikom spotkania. Na zakończenie szkolnej Wigilii wszystkich złączyła piękna modlitwa. Mamy nadzieję, że spełnią się płynące z serca życzenia, a atmosfera życzliwości i zrozumienia będzie panować w każdym dniu nadchodzącego roku.

galeria

Jaselka 2013 104

WIGILIA07

Jaselka 2013 20

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)