Karnawałowe szaleństwa maluchów

PDF Drukuj Email
sobota, 21 lutego 2015 22:21

karnawalBal karnawałowy dla najmłodszych członków naszej szkolnej społeczności odbył się 16 lutego. Zabawa wywołała dużo emocji, ponieważ łączyła się z Walentynkami. Dzieci z niezwykłą pomysłowością przygotowały kartki walentynkowe dla ulubionych kolegów i koleżanek.

Miłe życzenia budziły ogromną ciekawość wszystkich uczestników balu. To piękne święto dało dzieciom możliwość wyrażenia sympatii do rówieśników oraz pozwoliło na doskonałą zabawę. Przy dźwiękach skocznej muzyki maluchy świetnie się bawiły. Były barwne korowody, kółeczka, a także tańce w parach. Cała sala mieniła się różnymi odcieniami czerwieni karnawałowych kreacji. Miłą niespodzianką dla uczniów okazały się czerwone balony i mały poczęstunek. Wszyscy uczestnicy balu byli zadowoleni z wesołej zabawy.

galeria

Karnawal16

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)