Wycieczka do Fabryki Uśmiechu

PDF Drukuj Email
niedziela, 01 marca 2015 20:24

fabrykaUczniowie klas I oraz przedszkolacy uczestniczyli w wycieczce do Rodzinnego Centrum Rozrywki w Częstochowie. To bajkowe miejsce pozwoliło maluchom spędzić czas zarówno aktywnie jak i przyjemnie. W czasie wspólnej zabawy dzieci korzystały z czteropoziomowego labiryntu, zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, trampoliny, automatycznych gier, sterowanych aut oraz wielu innych atrakcji.

Bogata oferta dała dzieciom możliwość przemiłej zabawy. Wszyscy bez względu na upodobania bawili się wspaniale, wykorzystując niepowtarzalne pomysły i niespożyte pokłady energii. To niezwykłe miejsce bez wątpienia zasługuje na miano „Fabryki Uśmiechu”, bowiem wszyscy uczestnicy wyjazdu nie rozstawali się z radosnym uśmiechem.

galeria

FABRYKA USMIECHU18

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)