Karnawałowe szaleństwa

PDF Drukuj Email
niedziela, 07 lutego 2016 16:54

karnawalBal karnawałowy dla najmłodszych uczniów szkoły odbył się 4 lutego 2016r. Zabawa już od dawna wywoływała dużo emocji, ponieważ maluchy przygotowywały kostiumy. Wszystkie dzieci wykazały przy tym zadaniu dużą pomysłowość i zaangażowanie. Ciekawe stroje budziły zachwyt i doskonale prezentowały się w czasie szkolnego konkursu na Królową i Króla Balu. Młodzi przebierańcy znakomicie bawili się przy żywych rytmach muzyki. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Cała sala mieniła się pięknymi kolorami karnawałowych kreacji. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Miłą niespodzianką dla uczniów okazał się słodki poczęstunek, jak przystało na Tłusty Czwartek wszyscy zajadali się pysznymi pączkami. Mamy nadzieję, że na następną taką zabawę, nie będziemy musieli czekać aż rok!

galeria

ZABAWA KARNAWALOWA19

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)