XXXVIII Ogólnopolski Bieg Jesienny im. red. T.Hopfera

PDF Drukuj Email
wtorek, 04 października 2016 17:59

           biega W niedzielę 25 września 2016 roku 1 przedszkolak, 21 uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej i 17 uczniów Gimnazjum kl.I-III Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Lipiu uczestniczyło w XXXVIII Ogólnopolskim Biegu Jesiennym im. red. T.Hopfera w Parzymiechach. Rywalizowali z zawodnikami z różnych szkół i klubów w 4 kategoriach wiekowych wśród dziewcząt i chłopców Przedszkoli, Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Biegi odbyły się przy pięknej jesiennej pogodzie na trasach w parku Ośrodka Terapii Uzależnień Alkoholowych. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły prezentowali wysoki poziom swoich umiejętności biegowych. Zwycięzcy otrzymali liczne nagrody rzeczowe, statuetki a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Gratulujemy wszystkim sportowcom.

biegi15

Wyniki klasyfikacji ogólnej:

Przedszkolaki: I m Szymon Osiewacz

Szkoła Podstawowa

kl. I-II chłopcy: 3 m Kacper Karkos

klasy I-II dziewczęta: 5miejsce Drab Maria

klasy III-IV chłopcy: 5miejsce Szlązak Adam

klasy V-VI dziewczęta: 2 miejsce Oliwia Leszczyna

klasy V-VI chłopcy: 1 miejsce Michał Gmerek

                             4 miejsce Piotr Świerzy

Gimnazjum

kl. I-III chłopcy :1 miejsce Olaf Grzyb

                       2 miejsce Jankowski Robert

kl. I-III dziewczęta: 4 miejsce Natalia Kilan

                            5 miejsce Katarzyna Szczepaniak

Pozostali uczestnicy:

Szkoła Podstawowa: Zuzanna Kotala kl.III, Owczarek Bartosz kl.II Kałuża Kacper kl.II, Owczarek Emilia kl.V, Płuciennik Agata kl.IV, Buła Kamil kl.IV, Bukalski Kacper kl.IV, Ladra Maria kl.V, Ladra Judyta kl.III, Głowa Anna kl.IV, Flak Jakub kl.II, Krajewski Filip kl.II, Buła Dawid kl.II, Żołnowska Weronika kl.V, Sitek Julia kl.III,

Gimnazjum: Świerzy Anna kl.I' Cieślak Maciej kl.I, Olczyk Jakub kl.I, Krawczyk Jakub kl.I, Jankowska Mariola kl.I, Jura Dawid kl.II, Warzycha Robert kl.II, Adamczyk Jakub kl.II, Bogacz Julia kl.II, Kilan Mateusz kl.II, Dądela Katarzyna kl.III, Bystrzykowski Przemysław kl.II, Kuc Kacper kl.I.

Agnieszka Karkos

 

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)