Erasmus Plus

PDF Drukuj Email

erasmus-plus-logoProjekt „Arts and Traditions (Promoting Awareness of Cultural Traditions In Modern Settings)” jest realizowany w ramach akcji KA2 „Partnerstwa strategiczne” programu Erasmus +. Polega na międzynarodowej współpracy placówek edukacyjnych, władz oświatowych i innych organizacji zajmujących się edukacją szkolną. Celem działań jest wprowadzenie długofalowych zmian, innowacji i dobrych praktyk wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia. W szczególności chodzi o zwiększanie osiągnięć młodych, a także o podnoszenie jakości wczesnej edukacji i opieki oraz rozwijanie i wzmacnianie kompetencji zawodowych nauczycieli. Projekt partnerstw strategicznych na rzecz innowacji ma na celu wytworzenie innowacyjnych rezultatów pracy intelektualnej lub propagowanie nowopowstałych rozwiązań oraz innowacyjnych idei.

Cel główny projektu: wykorzystanie i nauczanie sztuki uwzględniając zapomniane dziedziny artystyczne i podzielenie się doświadczeniem z nowymi uczestnikami. Ważne jest zaplanowanie działań i wdrożenie zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych metod i technik wykorzystania sztuki do programów nauczania.

Czas trwania projektu: 1.09.2016 – 31.08.2019


SZKOŁY

PARTNERSKIE


HARMONOGRAM 

WIZYTY

STUDYJNE


 MASKOTKI


 DZIAŁANIA

 ULOTKA

dla rodziców

(w jęz. angielskim)

(w jęz. polskim)

logo1

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

Być jak Ignacy

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)