Rozkład jazdy autobusów

Drukuj
poniedziałek, 04 września 2017 16:28

Dowóz

6.50 - Wapiennik

6.55 - Stanisławów

7.00 - Lindów, Julianów

7.05 - Szyszków

7.10 - Rębielice Szlacheckie

7.15 - Chałków, Albertów

 

7.30 - Brzózki

7.35 - Natolin

7.40 - Zbrojewsko

 

7.45 - Danków

7.50 - Troniny

 

7.50 - Rozalin, Lipie (osiedle)


Odwóz

PONIEDZIAŁEK

13.30 - Danków, Troniny, Rozalin, Lipie (osiedle), Albertów, Chałków - klasy I- IV, V-VI dziewczynki, IIB Gimnazjum

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko-klasy I-IV, V-VI dziewczynki i IIB Gimnazjum

14.25 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik (V-VI chłopcy, VII, IIa, IIb, IIIa, IIIb)

15.10 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko (V-VI chłopcy, VII, IIa, IIb)

 

WTOREK

12.35 - Danków, Troniny, Rozalin, Lipie (osiedle), Albertów, Chałków- klasy I-IV

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko - klasy I-VI

14.25 - Albertów-klasy V, VI, IIB

15.20 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

15.45 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

 

ŚRODA

12.35 - Danków, Troniny, Rozalin, Lipie (osiedle), Albertów, Chałków – klasy I-IV

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

13.30 - Albertów

14.25 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

15.10 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

 

CZWARTEK

12.35 - Danków, Troniny, Albertów, Chałków (klasy I-III)

13.30 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

13.30 - Rozalin, Lipie (osiedle) - klasy IV, V-VI chłopcy)

14.25 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów

15.20 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

15.50 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik

 

PIĄTEK

11.35 - Danków, Troniny, Albertów, Chałków - klasy I-III

11.35 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko - klasy I-III

12.35 - Rozalin, Lipie (osiedle),

13.30 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów

14.25 - Natolin, Brzózki, Zbrojewsko

14.50 - Albertów, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Stanisławów, Lindów, Julianów, Wapiennik